konkurs

Konkurs – wygraj Vademecum i fiszki od Wydawnictwa Farmaceutycznego!

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do udziału w konkursie organizowanym we współpracy z Wydawnictwem Farmaceutycznym. Łącznie do rozdania mamy aż sześć nagród!

Nagrody

Nagroda główna

Do wygrania są 3 sztuki najnowszej pozycji od Wydawnictwa: „Vademecum Farmaceutyczne: Choroby dróg oddechowych. Leki, wytyczne leczenia, inhalatory i edukacja pacjenta”. W środku czeka 230 stron praktycznej i teoretycznej wiedzy na temat chorób układu oddechowego. Książkę napisano w oparciu o najnowsze publikacje i wytyczne GINA i GOLD. Poza „suchymi” informacjami na temat anatomii, fizjologii oraz leków i terapii, duży nacisk położono na zagadnienia związane z opieką farmaceutyczną i edukacją pacjenta.

Nagroda pocieszenia

Wydawnictwo przygotowało również 3 nagrody pocieszenia w postaci najnowszego wydania „Fiszek Farmaceutycznych: Nebulizacja i Inhalatory”.

Jak wziąć udział w konkursie?

By wziąć udział w konkursie i powalczyć o wygraną, wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania pod postem na naszym profilu na Instagramie (kliknij tutaj).

Regulamin

Pełen regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Powodzenia!

PS Jeśli jeszcze nie znacie Wydawnictwa Farmaceutycznego, to zachęcamy do przeczytania recenzji książki „Vademecum Farmaceutyczne” na naszej stronie (kliknij tutaj).