witamy na stronie

Witajcie!

Dostęp do informacji jeszcze nigdy nie był tak łatwy jak obecnie. Większość z nas nosi w kieszeni czy torebce smartfona, który pozwala zawsze i wszędzie na sprawdzenie dowolnej rzeczy (chyba, że akurat bardzo się nudzimy, wtedy jak na ironię połączenie z Siecią lubi się 'zepsuć’). Niestety, prawie nigdy nie możemy być pewni, czy przeczytany przez nas post czy artykuł są wiarygodne. Jest to szczególnie problematyczne w kwestiach medycznych, o których lubią wypowiadać się osoby bez żadnego wykształcenia w tym kierunku.
Chcemy wyjść naprzeciw tym problemom i spróbować dostarczać Wam, drodzy Czytelnicy, jak najbardziej wiarygodne i sprawdzone treści. Tematy będą najprzeróżniejsze: od zwykłych ciekawostek, po postępowanie w podstawowych sytuacjach medycznych, które mogą przydarzyć się każdemu z nas. Bardzo interesuje nas kwestia profilaktyki, promowania zdrowego stylu życia oraz racjonalnej farmakoterapii.
Jako młodzi adepci kierunków medycznych zrobimy wszystko, co w naszej mocy, byście zyskali dostęp do miejsca, któremu będziecie mogli zaufać. Posty i artykuły będą opatrzone źródłami, do których odsyłamy osoby, chcące dodatkowo zgłębić daną tematykę.
By zbytnio nie przedłużać, serdecznie zapraszamy do czytania i dzielenia się swoimi przemyśleniami na Facebooku i Instagramie. Jeśli interesuje Was, kim jesteśmy i co robimy poza prowadzeniem strony, zerknijcie do zakładki O nas.

Do szybkiego zobaczenia!

Ada i Jacek